Bana kredi çıkmıyor. Nasıl ev, araç alırım?

Bankaların kredi sistemi ile narfinans sistemlerinin bağlantısı bulunmamaktadır. Kredi notunuz yetersiz olsa bile Narfinans kampanyaları ile dilediğiniz eve ve araca sahip olabilirsiniz.

Ev yerine arsa alabilir miyim?

NarFinans'ın faizsiz modelleriyle ev, otomobil ve çatılı iş yeri alınabilmektedir.

Faiz almıyorsanız siz bu işten ne kazanıyorsunuz?

Sisteme girerken sizden talep ettiğimiz minimum tutarda bir organizasyon bedelimiz bulunmaktadır.  Talep ettiğiniz gayrimenkul değeri üzerinden değişkenlik gösteren bu minimum tutar dışında sizden ek bir ücret talep edilmemektedir. NarFinans olarak tek ticari kazancımız budur.

Taksitlerimi ödeyemezsem ne olur? Paramı geri alabilir miyim?

Ödeyemezseniz taksitlerinizi dondurabilirsiniz. Dondurduğunuz süre daha sonra teslim sürenize eklenir. Eğer sistemden çıkmak isterseniz Organizasyon Ücreti haricindeki paranızı geri alabilirsiniz. Paranızı talimat verdiğiniz 3-6 ay arasında size geri öderiz.

Birden fazla sisteme girebilir miyim?

Evet. Kendiniz, eşiniz ya da çocuklarınız için birden fazla sisteme dahil olabilirsiniz. Örneğin hem ev hem araba alabilirsiniz.

Yurt dışında yaşıyorum yine de ev alabilir miyim?

Evet, T.C. vatandaşı olduğunuz sürece nerede yaşadığınız fark etmez. Ev sahibi olabilirsiniz..

İçinde bulunduğum grup dağılırsa ne olur?

Sistem çalıştırıcısı NarFinans, bu organizasyonun teminatıdır. Durumunuzda hiçbir değişiklik olmadan evinize kavuşursunuz.

Teslimat esnasında ayrıca masrafım olur mu?

Alacağınız gayrimenkul ile ilgili tapu masrafınız, yapılması gerekli sigorta masrafı ve haciz, ipotek yada rehin masraflarınız olur.

Teslim aşamasında aldığım gayrimenkule ipotek veya rehin konuyor mu?

Müşterilerimizin haklarını korumak ve teminat altına alınmasına sağlamak için, teslimat tarihinizde kalan borcunuzun tutarında gayrimenkulünüze ipotek veya rehin uygulanır. 

Hemen bilgi almak için

Formu doldurun sizi arayalım

Adınızı giriniz
Geçerli bir telefon numarası giriniz
Geçerli bir e-posta adresi giriniz